TK-Touch 86"

PDFPrindi
TK-Touch LED ekraanid on suurepärased lahendused koolidele, haridusasutustele ja ettevõtete koosolekute ja nõupidamiste läbiviimiseks. Resolutsioon UHD 4K – 3840x2160!
Müügihind allahindlusega
Müügihind4350,00 €
Allahindus -200,00 €
Kirjeldus

TK-Touch LED ekraanid on suurepärased lahendused koolidele ja haridusasutustele. 10-puutepunkti tugi annab võimaluse ekraanil töötada korraga mitmel inimesel. Kasutajad saavad täiendada oma esitlusi ja ettekandeid mitmekülgse EasiNote tasuta tarkvaraga, mis on kaasas kõikide Seewo ekraanidega. LED-ekraane on lihtne-mugav kasutada kirjutustahvlina, kõiki töid ja märkmeid saab salvestada lihtsalt ja edastada näiteks PDF failidena. Seewo ekraanid on 55, 65, 70, 84 või 98 tollise diagonaaliga. Samuti on võimalik valida suurel hulgal erinevate lisade vahel, nt integreeritavad arvutimoodulid, ratastel alusraamid jms.

Vaata tutvustavat videot

Sisseehitatud Android operatsioonisüsteem

Seewo ekraane saab kasutada ilma väliseid arvuteid ühendamata, kuna kõik ekraanid on varustatud sisseehitatud Android operatsioonisüsteemiga.

Full HD või Ultra HD pilt

Seewo ekraanide pilt on täisterava Full HD (1920x1080) või  ultraterava 4K Ultra HD (3840x2160) kvaliteediga sõltuvalt mudelist.

Stiilne ja modernne disain, 4 mm turvaklaas

Seewo ekraanide disain on modernne ja turvaline: ekraani nurgad on ümarad, et tagada ohutu kasutamine klassiruumis. Ekraanid on varustatud 4 mm turvaklaasiga. Seewo MultiTouch ekraanid ja selle kvaliteetsed komponendid annavad võimaluse sellega töötada 24/7.
Seewo ekraanide paksus on ainult 42 mm, mis tagab nende sujuva paigalduse erinevatesse asukohtadesse. Ekraanidega on kaasas seinakinnitused.

 Erinevad sisendid

Seewo ekraanid on varustatud mitmete HDMI ja VGA sisenditega. Need võimaldavad oma esitlusi täiendada, lisades sinna juurde erinevaid seadmeid. 84 tollised ekraanid on varustatud HDMI sisendiga, mis toetab 4K võimekusega seadmeid.
Väliste arvutite ühendamine on lihtne. Vaja on ainult kahte kaablit: pildi edastamiseks HDMI või VGA-kaabel ja puutetundlikkuse jaoks USB-kaabel. Vajalikud draiverid installitakse automaatselt (Plug and Play). Soovi korral on võimalik soetada Seewo sisemine arvutimoodul, mis lubab ekraanil toimida kui eraldiseisev arvuti.

EasiNote tarkvara

Seewo ekraanid on varustatud interaktiivse EasiNote tasuta tarkvaraga. EasiNote tarkvara hõlmab erinevaid tööriistu, mis lubavad esitlusi muuta huvitavamaks. Näiteks on võimalus ekraanile kirjutada ja lisada juurde erinevaid graafilisi objekte. Kõike on võimalik salvestada ja hiljem muuta või edasi saatmiseks salvestada PDF, PowerPoint või JPG formaati. EasiNote tarkvaras on lihtne oma esitlusele lisada pilte või video faile. Tarkvara on mitmikpuute toega (kuni 10 puutepunkti).
Tarkvara EasiNote on tasuta.

EasiConnect tarkvara

EasiConnect tarkvara on rakendatav arvutimooduli lisamisel. Ta võimaldab kasutada oma nutitelefoni või tahvelarvutit (nii android kui iOS), et luua juhtmevaba ühendus Seewo ekraaniga. Tarkvara võimaldab näidata oma seadmest pilte, videosid või esitlusi Seewo ekraanil. EasiConnect võimaldab kasutada oma nutiseadet, et juhtida Seewo ekraani. EasiConnect rahuldab tavavajadused ja tema kasutamisel pole MirrorOp vajalik.
Tarkvara EasiConnect on tasuta.

Seewo Multitouch interaktiivsed LED-puutetahvlid - tootekataloog

seewo spec 2015

Koolitehnika noorim meistrimees Romer Seli lasteka 
LED-imetahvlit paigaldamas-proovimas, osa 1

Koolitehnika noorim meistrimees Romer Seli lasteka 
LED-imetahvlit paigaldamas-proovimas, osa 2